Andi pasi shkoi tek Diona Fona, fshin Jasminën nga lista

Andi pasi shkoi tek Diona Fona, fshin Jasminën nga lista

May 12, 2021 0

Nga një verifikim, vihet re se Andi nuk e ndjek më Jasminën në Instagram. Andi ka vendosur që të mos deklarohet në lidhje me këtë situatë, por veprimi i tij i fundit tregon shumë mbi marrëdhënien me Jasminen.

Disa ditë më parë, çifti shumë i komentuar i momentit, Andi dhe Jasmina, vendosën të dalin përfundimisht nga emisionin “Për’puthen”, për ta vazhduar njohjen e tyre jashtë pa presionin e kamerave dhe publikut.

Shkak për grindjen e fundit është bërë sërish këngëtarja Diona Fona. Nëpërmjet një fotoje në Instagram, ajo ka treguar për të gjithë ndjekësit se Andi ka qenë i ftuar në ditëlindjen e Fationit, por është larguar menjëherë drejt Vlorës për të qenë protagonist në videoklipin e DionësAndi. Siç duket kjo gjë e ka revoltuar Jasminën.

“Boll me pyetet se cfare ben Andi e nga eshte Andi. Durova te dal si femer e fiksuar para nje Shqiprie nderkohe qe duket kush shkon mbrapa femres se gabuar.

Dje ka qene i ftuar ne dtl por ka ikur direkt drejt Vlores per t’i ardhur ne ndihme “shoqes” qe e ka njohur vec kur i ka shkruar per ta marr si imazh. Nuk kam folur e nuk kam hapur kesi temash sepse personi ne fjale takohej me mua dhe me bente te dukesha si e cmendur per kto “mendime”. Dje ua them sinqerisht po e prisja tu dilnin fotot dhe ja ku ma nxoret ftyren e vertet te mashkullit “te dashuruar“. Njeriu fundit qe do doja tja hiqja masken publikisht por si fillim ai s’duhej te kishte maske me mua.

Sa per kte “femren” bota eshte rrumbullak sot une neser ti. Edhe po, jam duke i dhene rendesi publike dhe kushdo qe do doje te kthej pergjigjie jam e hapur per cdo ballafaqim ! Edhe pse ska goje njeri tme flas . Gjithsesi ju pres”, ka shkruar dje Jasmina e nxehur.

Kjo nuk është hera e parë që grindwn. Ndoshta është një furtunë një gotë.

revista.one