Angela Martini tërheq fustanin, modelja poston videon

Angela Martini tërheq fustanin, modelja poston videon

March 11, 2021 0

Modelja ka postuar një video në të cilën shfaqet tejet provokuese, me një fustan bardhë e zi dhe duke u dëfryer nën tingujt e këngës “Wants and Needs” të këngëtarit Drake. Video është pëlqyer shumë nga fansat e modeles.