Arsimi me Antonelën shkëmbejnë mesazhe dashurie me marijuanë brenda

Arsimi me Antonelën shkëmbejnë mesazhe dashurie me marijuanë brenda

May 6, 2021 0

Ditët e fundit Arsimi është shfaqur shumë i afërt me Antonelën. Madje nuk kanë munguar as mesazhet e dashurisë mes tyre.

Arsimi ka publikuar në Instagram një foto të tij veshur me këmishë të bardhë dhe pantallona të zeza. Foton e tij e ka ndarë në Instagram edhe Antonela, e cila përkrah ka shkruar:

“Zemra ime duket kaq bukur veshur me Dolce & Gabbana”.

Ndërsa Arsimi ja ka kthyer: “Ti je mariuana ime”.

Keshtu, duket se Arsimi e ka harruar historine e dashurise me Anen dhe tashmë i ka hedhur grepat një tjetër konkurrenteje nga “Për’puthen”. 

revista.one/