Arsimi ndryshon këngën që i kishte kushtuar Ana Lleshit, para ndarjes

Arsimi ndryshon këngën që i kishte kushtuar Ana Lleshit, para ndarjes

April 18, 2021 0

Pas ndarjes, Arsimi ka vendosur të ndryshojë këngën që po bënte për ish-partneren. Kjo pasi kenga i kushtohej dashurisë per Ana LLeshin. Ai ka publikuar një pjesë në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju këtë pjesë”.

Kujtojmë se e pyetur nëse ndjen dashuri për ndonjë, Ana është shprehur konfuze për ndjenjat e saj. Siç duket, kjo deklaratë ka nxitur dhe vendimin e Arsimit.

Arsimi Abdyli është 28 vjeç dhe është baba i një fëmije, i cili jeton me nënën e tij në Zvicër. Takimet e tyre bëhen vetëm në fundjavë.

Dy ditë më parë, Ana Lleshi zbuloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes.

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e Për’puthen. /revista,one/