“Bang” i Rita Orës arrin 40 milionë klikime në Spotify

“Bang” i Rita Orës arrin 40 milionë klikime në Spotify

May 17, 2021 0

“Bang” mban titullin minialbumi, këngë të cilat në platformën digjitale Spotify kanë arritur rreth 40 milionë klikime.

“Bang” EP NGA Rita Ora dhe Imanbek befasisht ka arritur 40 milionë klikime në Spotify”, njofton kompania.

Nderkohe, Rita Ora është duke shijuar edhe romancën me regjisorin e njohur, Taika Waititi. Ajo ndodhet ne Sidney, pasi do të jetë pjesë e “The Voice”.

revista.one/