Don Xhoni i bëri “diss” me freestyle, reagon Noizy, ia këput të qeshurit

Don Xhoni i bëri “diss” me freestyle, reagon Noizy, ia këput të qeshurit

May 15, 2021 0

Reperi Don Xhoni ka publikuar freestyle-n e tij më të ri. Reperi solli me videoklip projektin me titull ‘Unë foli i fundit’.Nuk dihet saktësisht se kujt i është drejtuar reperi, megjithatë ndjekësit mendojnë se ky është një diss dhe shkon për Noizy-n dhe Varrosin. Kjo per arsyen se jaane më të vjetrit në këtë rryme muzikor, pasi perdoret epitetit ‘plak’.

Nderkohe, Noizy e ka marrë si “diss” drejtuar atij dhe ka reaguar duke qeshur në InstaStory.

Don Xhoni është reperi më i ri, i cili mori famë të madhe me freestyle-in “Make a pose” që është bërë mjaft virale në rrjet duke thyer kështu kufijtë. Në TikTok u krijua një trend me këtë “freestyle”, ku persona të ndryshëm anë ë kënd botës publikonin video ku hapnin sfida me kërcimin e Don Xhonit.

revista.one/