Dua Lipa dhe DJ Regards, dy shqiptarët e Brits 2021, gëzojnë bashkë suksesin

Dua Lipa dhe DJ Regards, dy shqiptarët e Brits 2021, gëzojnë bashkë suksesin

May 12, 2021 0

Dua Lipa dhe DJ Regards janë dy prej artistëve të njohur me origjine shqiptare që morën pjesë në “Brits Awards 2021”.

në një postim në rrjetin social Instagram, DJ Regard zgjodhi të shfaqet së bashku me Duan, duke i uruar çmimin.

Që të dy u shfaqën të veshur me plot stil, ndërsa qëndronin të përqafuar duke pozuar para kamerës.

Ndërsa rtisti këtë vit është nominuar për çmimin e ‘Këngës më të mirë”, me projektin “Secret”.