Dua Lipa zë kopertinën e “The New York Times Magazine”

Dua Lipa zë kopertinën e “The New York Times Magazine”

March 11, 2021 0

Dua Lipa këngëtarja shqiptare me famë botërore është bërë pjesë e kopertinës së revistës prestigjoze amerikane “The New York Times Magazine”.
Mësohet se botimi i kësaj reviste do të publikohet në datën 14 mars.
25-vjeçarja shfaqet me një veshje serioze dhe mjaft elegante.
Më parë revista “Time” ka publikuar listën me 100 personazhet më me influencë dhe e para që përmendet është Dua Lipa (sytë zemra). Puna e saj e madhe për albumin “Future Nostalgia” është shpërblyer plotësisht. Këngëtarja është shfaqur edhe në kopertinën e “Time” duke i vënë vulën përgjithmonë suksesit të saj. /Revista.one/