Fation Kuqarit i vjen “thirrja” për ushtar, qethet zero, ja look-u i ri

Fation Kuqarit i vjen “thirrja” për ushtar, qethet zero, ja look-u i ri

April 1, 2021 0

Fation Kuqari bëhet gati për një tjetër projekt. Kësaj here ai do të bëhet pjesë e filmit “Gjurmë pa shenjë”, ndaj është detyruar të ndryshojë edhe look.

Ish-konkurrenti i “Për’puthen” ka qethur kokën zero dhe duket krejt ndryshe me pamjen e re.

Fationi s’ka dhënë asnjë detaj më tepër, fuke i lënë fansat të merren me pyetjen, si i shkonin flokët, të qethur apo tullac.

Pas daljes nga programi “Për’puthen”, Fatjon Kuqari u bë pjesë e videoklipit të këngës më të re të Fifit, të titulluar “Maniak i dhimbjes”. /revista.one/