‘Femna jote m’ka fiksim’, Varrosi nxjerr bisedat me ish-gruan e Meritonit

‘Femna jote m’ka fiksim’, Varrosi nxjerr bisedat me ish-gruan e Meritonit

March 14, 2021 0

Meriton Mjekiqi, këngëtar i muzikës ‘Rap’ replikon me një nga pjestarët e grupit OTR. Sherri është mes Meritonit dhe mikut të Noizy-t, Varrosi.

Ai ka postuar një një mesazh nga ish-partnerja e Meritonit, Egesta, me të cilën ai ka dhe një djalë.

“Hahaha pse? Nejse dije edhe ti që ai është ish burri im edhe e bona vetëm me ja ul bishtin se goxha e ka rrit mendjen është t’u fluturu”, -i ka shkruar ish e dashura e Mjekiqit.

“Se femna jote mu m’ka fiksim, jo veç mu po dhe grupin tim! Nejseeee”, ka shkruar Varrosi përkrah bisedës me ish të dashurën e Meritonit.

Së fundmi Meriton ka publikuar një bisedë me anëtarë të OTR, që i kërkojnë të bëhen pjesë e emsionit të tij.

“Ooo kikrik më keni shkruar me ju marr në emision e ju kom refuzu po ti i prizrenit je”-shkruan Meritoni.