Pas 15 vitesh dashuri, vjen lajmi i bukur për Orinda Hutën dhe Turjan Hyskon

Pas 15 vitesh dashuri, vjen lajmi i bukur për Orinda Hutën dhe Turjan Hyskon

March 14, 2021 0

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë, njofton faqja Prive. Këngëtarja është në muajt e parë të shtatzënisë dhe nuk ka preferuar ende të flasë publikisht për këtë lajm të bukur.

Orinda Huta është përfolur shumë kohët e fundit, lidhur me një shtatzëni të mundshme të këgëtares.

Dyshimet u shtuan më shumë kur Orinda postoi në rrjetet sociale një foto, ku shfaqej me një fustan të gjerë ngjyrë rozë. Këngëtares i vërehej paksa barku i rrumbullakosur.

Cifti i njohur kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë në korrik të vitit 2017.