Françeska BB vazhdon pasionin për fotot e nxehta

Françeska BB vazhdon pasionin për fotot e nxehta

March 6, 2021 0

Ish-banorja e Big Brother, Françeska Jaçe ka publikuar një foto shumë të nxehtë në Instagram, saqë i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve.

Modelja bukuroshe njihet për trupin e saj joshës dhe format e kolme, ndaj nuk nguron që t’o ekspozojë asetet e saj. Ajo tashmë është biznesmene, por pasioni për fotografinë vazhdon, e mesa duke pasion ka të ngacmojë edhe ndjekësit në rrjete sociale.