Kiarën hap zemrën: Për Luizin e merr malli, por Butrintin…

Kiarën hap zemrën: Për Luizin e merr malli, por Butrintin…

January 23, 2023 0

Teksa po bisedonte sot me Bjordin, moderatorja Kiara Tito e ka pranuar se ia ndjen mungesën Luizit.

Nga ana tjetër megjithëse asnjëherë nuk e kishte pranuar publikisht se ka qenë në një romancë me Butrint Imerin, sot Kiara Tito rrëfeu se fakti që ka pasur një lidhje publike ka qenë shumë presion për të.

Sot në një bisedë me Maestron, Kiara ka shprehur se lidhja publike që ka pasur me Butrintin, ka ngjallur shpesh debate mes tyre dhe i ka mbetur si “mini-traumë”.

“Ajo ka qenë dashuria ime e parë, hera e parë që kam ndjerë për dikë. Ka qenë një presion shumë i madh dhe isha vetëm 20 vjeç. Ka qenë në qendër të vëmendjes dhe shumë herë më ka prishur punë me atë kjo gjë. Prandaj kam disa mini-trauma nga e kaluara, se jam lënduar vetë”-tha Kiara.