Kush është Zotëria i Parë, në krah të Presidentes Osmani? Dalin fotot e martesës

Kush është Zotëria i Parë, në krah të Presidentes Osmani? Dalin fotot e martesës

April 6, 2021 0

Dalin fotot e panjohura të martesës së Vjosa Osmanit.

Presidentja e Kosovës është martuar në vitin 2012 me Prindon Sadriun. Ai punon si konsull në Shkup. Çifti kanë së bashku edhe dy vajza binjake. Ato quhen Dua dhe Anda, i solli në jetë në vitin 2014. Vjosa në rrjetet sociale përveç fotografive nga takimet e punës , ka lënë vend edhe për familjen. Ajo poston shpesh nga jeta private duke përshirë imazhe me bashkëshortin e vajzat.

Nga sot, Prindoni është Zotëria i Parë. Ai do të shoqërojë presidenten më aktivitete zyrtare. /revista.one/