Ngatërron Poem Blu me djalë, reagon Sara ndaj ndjekëses

Ngatërron Poem Blu me djalë, reagon Sara ndaj ndjekëses

March 14, 2021 0

Çifti Ledri Vula dhe Sara Hoxha për herë të parë janë bërë prindër të një vajze.Ata vendosën që vajzës së tyre t’i vendosin një emër të veçantë, pasi e kanë quajtur Poem Blue Vula.

Sara poston shpesh foto të vajzës së saj në rrjetet sociale, madje i kanë hapur asaj edhe llogorinë e saj në Instagram.

Sara së fundmi ka publikuar një mesazh të një ndjekëse ku Poemën e ka ndatërruar me djalë. “Sa i bukur që është” i shkruan një ndjekëse.

Ndërsa Sara ia kthen “s’ka problem”.