Nuse për në shtëpi, Ana Lleshi: Do t’i laja këmbët vjehrrit…

Nuse për në shtëpi, Ana Lleshi: Do t’i laja këmbët vjehrrit…

May 2, 2021 0

Ana Lleshi do t’i lante këmbët vjehrrës dhe vjehrrit. Ish-konkurrentja e Për’puthen ka folur në rubrikën “Trotuar” në “E diell”mbi traditat në familje.

E ulur në dysheme, Ana tha se në ditët e sotme ka vajza që nuk duan të jetojnë me vjehrrën dhe vjehrrin. Ajo shtoi se do të ndihej e gabuar.

na: Sot ka vajza që nuk duan të jetojnë me vjehrrën dhe vjehrrin. Nëse partneri im do i kishte prindërit gjallë, nuk ka gjë të keqe të jetosh me ta. Unë do ndihesha e bekuar, do i rrija në 5 e në 3, pronto do t’i rrija. Jam njeri që dua shumë dashuri, flas për Anën. Ti na flet për tradita, por tradita nuk ke. Vjehrra kudo që je, të dua.

revista.one/