Pasi i dha fund dashurisë 10-vjeçare, Semi i çon Bojkenit një puthje nga ekrani

Pasi i dha fund dashurisë 10-vjeçare, Semi i çon Bojkenit një puthje nga ekrani

May 16, 2021 0

Këngëtarja Semi Jaupaj e ftuar në studion e “Why Not” në RTV Ora ka përshëndetur Bojken Lakon, nga studioja me një puthje. Në një intervistë për moderatoren Roza Lati, ajo ka treguar edhe sekretin e lidhjes 10-vjeçare me këngëtarin teksa thotë se do mbetet shoku i saj i ngushtë për gjithë jetën.

“Ja si ndahen njerëzit. Nuk kam ndonjë siklet të madh të flasë për Bojken, është një njeri shumë i afërt i imi pavarësisht të gjithave. Pavarësisht se nuk jemi më bashkë si çift ai ka qenë My best Friend dhe do të jetë për gjithë jetën shoku i im i ngushtë. “