Pranverë\verë 2021, Bella Hadid sfilon topless

Pranverë\verë 2021, Bella Hadid sfilon topless

April 1, 2021 0

Modelja 24 vjeçare Bella Hadit thyen barrierat duke sfiluar topless. Ajo mori pjesë në prezantimet për markën e mirënjohur Mugler, për sezonin pranverë\verë 2021.

Bukuroshja e lindur në Uashington paraqitet e veshur me një dantellë shkëlqyese përrallore, seksi dhe krejtësisht të pastër pa mëngë.

Kjo sfilatë u paraqit në formën e një filmi të shkurtër në të cilin përfshiheshin modelet si Irina Shayk së bashku me yllin e Euphoria.

Bella Hadid mahniti me një fustan transparent praktikisht toples, i cili bënte kontrast me ndriçimin. Ajo i kishte lidhur flokët pas, ndërsa ecte hapin e saj të famshëm. Pamja kompletohej me një mbulesë ngjyrë blu të tejdukshme dhe një fund të zi. /revista.one/