Rita Ora shëtit me biçikletë në Sidney, shkëlqen pranë aktorit Russell Crowe

Rita Ora shëtit me biçikletë në Sidney, shkëlqen pranë aktorit Russell Crowe

April 22, 2021 0

Ylli shqiptaro-britanik i muzikës pop, 30 vjeçe, shijoi një tjetër udhëtim me biçikletë nëpër Newtown të Sydneyt. Ajo ishte me aktorin Russell Crowe, 57 vjeç dhe të fejuarën e tij, Britney Theriot, gjithashtu 30 vjeçe, shkruan Daily Mail.

Rita dukej tërheqëse në geta të zeza dhe një bluzë të zezë, që tregonte barkun e e saj të sheshtë. Kjo shëtitje i la fansat të çuditur se si dhe ku këngëtarja shqiptare u bë mike kaq e afërt me çiftin australian.

Rita kombinonte veshjen e saj sportive të zezë me një palë atlete të markës “Nike” të kuqe, të bardha dhe të zeza. Keto shkkonin me çorape të bardha. Ajo më vonë veshi një xhaketë të zezë me kapuç dhe mbante një çantë shpine të zezë.

Këngëtarja e hitit “Bang Bang” zgjodhi për aksesorë disa gjerdanë dhe rrathë të shtresuar, një palë vathë kryq. Ajo po ashtu kishte vënë një palë syze dielli të zeza të markës ‘Gucci’ dhe një kapele bejsbolli të markës ‘Calvin Klein’.

Flokët e saj të gjatë bionde ishin lënë të lëshuara poshtë kapelës dhe ajo dukej se kishte dalë jashtë pa bërë makijazh. Ndërkohë, Russell kishte zgjedhur një palë pantallona të shkurtra të zeza të markës “Nike” dhe një këmishë me mëngë të markës “Ralph Lauren”.

Aktori i “Unhinged” gjithashtu kishte veshur atlete gri, portokalli dhe blu, dhe një palë doreza të zeza për biçikletë. Flokët e tij të gjatë kafe ishin të lidhura përsëri në formë bishti.

Rita u pa gjithashtu duke biseduar me të fejuarën e aktorit, Russell Britney.

Eddhe Russell mbante të veshur një bluzë të zezë me kapuç dhe atlete bardh e zi. Flokët e saj të gjata bionde ishin modeluar në dy gërsheta. Britney mbante një raketë tenisi, kapele bejsbolli dhe shishe pije.

Rita, Russell dhe Britney më vonë u panë duke lëvizur rrugëve të Newtown me biçikletat e tyre.

Ndërsa treshja kalon gjithnjë e më shumë kohë së bashku, fansat kanë qenë të etur të pyesin se si ata krijuan një miqësi. Habiten duke pasur parasysh diferencën e tyre të madhe në moshë dhe vendndodhjet në anët e ndryshme të globit.

Treshja u shëtitën së bashku me biçikleta dhe secili prej tyre mbanin kasa në kokë.

Nuk është hera e parë që Rita dhe Russell janë vërejtur duke u shëtitur me biçikletat e tyre nëpër rrugët e Sydneyt.

Rita dhe Britney gjithashtu duket se kanë krijuar një miqësi të ngushtë dhe u panë duke ndaluar për të biseduar gjatë udhëtimit të tyre.

Në një moment, ato u ulën në një stol dhe vazhduan bisedën e tyre, me Russellin që nuk dukej askund.

Me tej, Rita dhe Britney shoqëruan Russell në një fotosesion me ekipin e ragbit, South Sydney Rabbitohs.

Rita u takllua me lojtarët e ragbit dhe realizoi fotografi të shumta me ta.

Ora udhëtoi për në Australi në muajin shkurt sezonin e ri te“The Voice Australia”.  /revista.one/