Surprizë! Loredana publikon fotografi me një foshnjë, Mozzik baba për herë të dytë

Surprizë! Loredana publikon fotografi me një foshnjë, Mozzik baba për herë të dytë

May 17, 2021 0

Reperja e njohur Loredana Zefi, është bërë në për herë të dytë.

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, ka befasuar me një postim të bërë së fundmi në rrjete sociale.

Artistja, e cila numëron mbi 2.9 milionë ndjekës vetëm në Instagram, me postimin e radhës ka lënë të nënkuptohet se është bërë nënë për herë të dytë – ndonëse nuk ka zbuluar më shumë.

Fotografinë e publikuar nga Loredana e ka shpërndarë edhe reperi Mozzik i cili është babai i fëmijës.

Këngëtarja e ka shoqëruar me një emoji të një familje ku shihen një vajzë dhe një djalë, që lë të kuptohet se fëmija i dytë është djalë.

Çifti janë prindër edhe të një vajze që quhet Hana, e cila erdhi në jetë në dhjetor të vitit 2018.

revista.one/