“Versioni im” i Soni Malajt konkurron në “Kënga Magjike”. Mos e humbni këtë videoklip!

“Versioni im” i Soni Malajt konkurron në “Kënga Magjike”. Mos e humbni këtë videoklip!

April 26, 2021 0

Soni Malaj do të jetë njëra nga pretendentet kryesore për të fituar Festivalin “Kenga Magjike”. Këtë vit ajo prezantohet me baladën “Versioni im”.

Kenga ka një tematikë të ndjeshme që lidhet me dashurinë dhe eshte pritur mjaft mire.

Tekstin e ka shkruar Flori Mumajesi kurse për muzikën është përkujdesur Bruno.

Producent është “Threedots” dhe kenga tashmë është publikuar në kanalin YouTube.

Artistja merr vëmendje me paraqitjen elegante e veshur në një kostum të bardhë e po ashtu edhe me interpretimin e mahnitshëm.

“Për shkak të një problemi të vogël teknik po e ripostoj videon e prezantimit tim tek Kënga Magjike 2021. Faleminderit nga zemra Ardit Gjebrea”, ka shkruar në njoftimin e bërë në rrjete sociale. /revista.one/

“Versioni im”, Soni Malaj