Zoti e ndihmoftë Anxhelën nga ky aksident i tmerrshëm! Vajza bie për herë të dytë me makinë nga 15 m lartësi

Zoti e ndihmoftë Anxhelën nga ky aksident i tmerrshëm! Vajza bie për herë të dytë me makinë nga 15 m lartësi

May 9, 2021 0

Polican- 28 vjeçarja Anxhela Ibro humbi kontrollin e mjetit dhe ra në lumë nga një lartësi prej 15 metër, ndërkohë që ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Informacione të reja kanë dalë nga aksidenti i rëndë që ndodhi mesditën e sotme në fshatin Vërtop të Poliçanit

Mësohet se Ibro është punonjëse administrate në bashkinë e Poliçanit. Ndërkohë në zgjedhjet e 25 prillit ishte zv.kryetare e KZAZ nr.67, ku përfaqësonte Partinë Socialiste.

Ky nuk është aksidenti i parë i 28 vjeçares, pasi, sipas Newsbomb, disa vite më parë, në dalje të Poliçanit ajo humbi kontrollin e mjetit dhe ra në landfillin e qytetit nga një lartësi prej 15 metër. Revista One lutet per sherimin sa me shpejt dhe pa pasoja te vajzes!

Anxhela Ibro